.

.

17 kwietnia 2013

Injustice: Gods Among Us (edycja kolekcjonerska)Jako fan wszelakiego rodzaju mordobić, czekałem z niecierpliwością na nową edycję "Mortal Kombat". Tytuł ten zalicza się do wąskiego grona gier, które spełniły nadzieje w nich pokładane, jednakże mając w pamięci dość tragiczny MK vs DC, przyjąłem sceptyczną postawę względem Injustice. Tymczasem kolejne materiały krok po kroku przebijały się przez mur niewiary. Skutecznie, ponieważ właśnie siedzę przed telewizorem, wpatrując się w ekran startowy "Injustice: Gods Among US". Tymczasem pozwolę sobie zamieścić tu kilka zdjęć z rozpakowania edycji kolekcjonerskiej. Z góry przepraszam za mizerną jakość tychże.

Jeszcze przed otwarciem pudełka, oczom naszym ukazuje się ślicznie wykonana figurka (choć w żadnym wypadku nie solidna, bo zrobiona z gumy). Ciekawostka, batarang gacka i lasso Wonder Woman trzeba doczepić własnoręcznie.


W sporych rozmiarów pudełku (wysokość 31 cm, szerokość 24 cm, głębokość 19,5 cm) znajdziemy ponadto steelbox z kodem na dodatkowe stroje do postaci (rodem z The New 52, rebootu universum DC, które powoli zaczynam lubieć), cieniutką instrukcję oraz, naturalnie, płytę z grą.


Na koniec, a jest to dodatek bardzo radujący me serce, ukryty wewnątrz kartonowej wkładki (czego ustalenie kosztowało mnie ociupinkę nerwów) znajduje się komiks nawiązujący do wydarzeń przedstawionych w grze. Dwudziestoczterostronnicowy zeszyt rozmiarów A5 prezentuje zadowalający poziom rysunków i... niewiele więcej. Kończy się jeszcze nim na dobre zacznie. Ot, wstęp do fabuły.

 Na fotkę załapał się Batman z Arkham City 

Darujcie szybki wpis, ale lecę rozegrać kilka rund. Szkoda, że nie udało mi się załatwić dnia wolnego...

Reakcje:

1 komentarze:

Lara Notsil pisze...

Ooooożesz Ty! Fantastyczna figurka! Uwielbiam takie gadżety. Jakby książki wydawali z takimi bonusami, to wydawałabym więcej niż zarabiam:D Piękna edycja!

Prześlij komentarz

Prosimy o podpisywanie się w komentarzach. Anonimowe komentarze będą likwidowane ;)

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | GreenGeeks Review