Przejdź do głównej zawartości

Injustice: Gods Among Us (edycja kolekcjonerska)Jako fan wszelakiego rodzaju mordobić, czekałem z niecierpliwością na nową edycję "Mortal Kombat". Tytuł ten zalicza się do wąskiego grona gier, które spełniły nadzieje w nich pokładane, jednakże mając w pamięci dość tragiczny MK vs DC, przyjąłem sceptyczną postawę względem Injustice. Tymczasem kolejne materiały krok po kroku przebijały się przez mur niewiary. Skutecznie, ponieważ właśnie siedzę przed telewizorem, wpatrując się w ekran startowy "Injustice: Gods Among US". Tymczasem pozwolę sobie zamieścić tu kilka zdjęć z rozpakowania edycji kolekcjonerskiej. Z góry przepraszam za mizerną jakość tychże.

Jeszcze przed otwarciem pudełka, oczom naszym ukazuje się ślicznie wykonana figurka (choć w żadnym wypadku nie solidna, bo zrobiona z gumy). Ciekawostka, batarang gacka i lasso Wonder Woman trzeba doczepić własnoręcznie.


W sporych rozmiarów pudełku (wysokość 31 cm, szerokość 24 cm, głębokość 19,5 cm) znajdziemy ponadto steelbox z kodem na dodatkowe stroje do postaci (rodem z The New 52, rebootu universum DC, które powoli zaczynam lubieć), cieniutką instrukcję oraz, naturalnie, płytę z grą.


Na koniec, a jest to dodatek bardzo radujący me serce, ukryty wewnątrz kartonowej wkładki (czego ustalenie kosztowało mnie ociupinkę nerwów) znajduje się komiks nawiązujący do wydarzeń przedstawionych w grze. Dwudziestoczterostronnicowy zeszyt rozmiarów A5 prezentuje zadowalający poziom rysunków i... niewiele więcej. Kończy się jeszcze nim na dobre zacznie. Ot, wstęp do fabuły.

 Na fotkę załapał się Batman z Arkham City 

Darujcie szybki wpis, ale lecę rozegrać kilka rund. Szkoda, że nie udało mi się załatwić dnia wolnego...

Komentarze

  1. Ooooożesz Ty! Fantastyczna figurka! Uwielbiam takie gadżety. Jakby książki wydawali z takimi bonusami, to wydawałabym więcej niż zarabiam:D Piękna edycja!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Prosimy o podpisywanie się w komentarzach. Anonimowe komentarze będą likwidowane ;)

Popularne posty z tego bloga

Fabryka Wkurw, czyli siedem grzechów głównych Fabryki Słów

Destiny [recenzja]

Zajdle 2014